Наші телефони
На головну Контакти

Кухні з Blum

  Функціональне використання простору, найвищий комфорт руху і оптимізація робочих процесів - в компанії Blum ми називаємо це Простір, Рух, Робочий процес - це основні параметри функціональної кухні. Приділивши лише трохи своєї уваги цьому питанню, Ви отримаєте кухню, яка підходить саме Вам! Наші ідеї для функціональної кухні ми об'єднали в DYNAMIC SPACE . Дозвольте себе надихнути!

  Робота на кухні складається з низки постійно повторюваних дій. Кухня повинна бути спроектована індивідуально, з урахуванням Ваших потреб. Якщо у Вас вранці мало часу на приготування сніданку, розташуйте все в одному місці. Як правило, переміщення на кухні можна мінімізувати. Задумайтеся про ергономічність заздалегідь, щоб все необхідне було завжди під рукою.

  Залежно від видів діяльності кухню можна розділити на п'ять зон. Це скорочує переміщення і дозволяє розташувати все необхідне саме там, де це необхідно.

    Щоб робота на кухні йшла як по маслу, необхідно вже на етапі проектування подбати про те, щоб робочі процеси були добре налагоджені. Відкрийте слайд - шоу і ознайомтеся з прикладами організації робочих процесів .

      Коли все необхідне під рукою, робота йде як по маслу. Ящики повного висунення із зручними внутрішніми роздільниками забезпечують огляд і порядок.