Наші телефони
На головну Контакти

Відгуки  [ Додати відгук ]

09.12.2017  Людмила

Замовляли кухню на стадії ремону. Обирали між кількома меблевими салонами, шукали хорошу ціну,якість і сучасний дизайн. Зупинились на Естеті і результатом задоволені. По- перше , адекватна ціна, по -друге кухню під дерево з сучасного матеріалу ( клиф називається) запропонували лише вони. Всі інші пропонували шпон, а це дорожче і не практично. Виготовили вчасно.Стільниці з каменя і умивальник теж тут купували. Тиждень назад кухню встановили. Вийшло все як хотіли. Результатом дуже задоволені. Дизайнер втілив всі наші побажання . Встановлювали кухню і стільницю працівники швидко і професійно. Недоліків 0. Якби могла б , скинула б фотку. Тепер на черзі шкафи. Їх нам вже малюють В інші салони вже і не звертались. Впевнена ,що шафи нас так само порадують.

27.03.2017  Естет

Оксана, дуже дякуємо Вам за Ваш відгук, дякуємо, що небайдужі... Шкода, що привід не самий приємний, але всеж такі... Нажаль в технічних характеристиках деяких матеріалів є певні нюанси, про яки зазвичай ми попереджаемо ще на стадії формування замовлення, але зазвичай саме цей матеріал значно дешевший за інші. Під час будь-якої покупки, чи то побутова техніка, чи просто взуття є гарантійний термін і термін післягарантійного обслуговування. Шкода, що "трапунок"))) трапився вже в післягарантійний період. Якби це трапилось на протязі перших двох років, питання вирішувалось би іншим шляхом. Хоча не можемо не звернути Вашої уваги на те, що ми всі нюанси завжди виправляли і жодного разу не переклали відповідальність на чужі плечі.  Зі своєї сторони ми ще раз приносимо вибачення і візьмемо до уваги Ваші побажання відносно ще більш ретельному контролю якості ....

14.03.2017  Оксана

Коли ти платиш досить високу ціну за виготовлення меблів та надані послуги - розраховуєш на високу якість та загальнолюдські стандарти у обслуговуванні. Мій відгук за 2014 рік і зараз не заперечує сказане, але до моменту, коли "щось пішло не так". У нашій виготовленій кухні чомусь, без жодних видимих причин, у нестандартому місці віклеїлась плівка на фасаді. "Естет меблі" погодились переробити заводський "косяк", але чомусь за наші гроші. Шановне керівництво фірми! Оплата недобросовісно наклеєної плівки якимось робітником на заводі - це ризики Вашої фірми, клієнт такі речі оплачувати не повинен! Врешті решт, перегляньте договір із заводом, врахуйте імовірні ситуації, які від вас не залежать, застрахуйте себе та свій імідж від неприємних моментів, щоб клієнт, який тривалий час користується Вашими послугами, не зіпсував враження про якість продукції! Адже порядність має бути в усьому! Нажаль, наша приємна співпраця набула гіркого присмаку.

28.01.2017  Оксана Л.

Ви найкращі. Тепер я це точно знаю.

26.03.2016  Артем

Дуже вдячні з дружиною за шафу-купе, тепер усе "в порядку". Зручно і ще й синові подобається гратися з дверцятами.

04.11.2015  Оленька

В течении шести лет я пользуюсь вашей мебелью. Очень довольна! Качество хорошее, дизайн замечательный. Несмотря на то, что у меня трое детей, кухня и остальная мебель фактически имеют первоначальный вид. Качество - есть качество. Желаю вам успешного развития, благодарных и довольных клиентов ))).

12.10.2015  Тетіана

ВЕЛИКА ВДЯЧНІСТЬ ЗА ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ.... Дизайнер Валентин справді майстер своєі справи і з пів слова розуміє за чим саме прийшов до нього клієнт....Велика вдячність майстрам що виготовляють меблі а також встановлюють(дуже відповідальні і ввічливі що в наш час в край рідко буває) ... Колективу "ESTET" ВЕЛИКА ВДЯЧНІСТЬ І ПРОСТО МОЛОДЦІ!!!

02.03.2015  Юлия

Хочу выразить восторг от изготовленой спальни и прихожей! Мы пользовались услугами данной фирмы впервые и уже по печальному опыту были готовы на всякое. Но все наши опасения и переживания были напрастными! Хочу поблагодарить всех сотрудников, которые принимали участие в изготолении нашей "спальни мечты" и "функциональной прихожей"! Все работы выполнены в срок, без проколов и неприятных сюрпризов, из качественых материалов. Отдельная благодарность дизайнеру Валентину за проделаную работу и то, что все мелочи и пожелания слились в произведение искусства! Всем рекомендую и буду советовать друзьям!

13.01.2015  оксана

А передноворічні традиції міняти не варто----- З Новим роком!!! натхнення. удачі- ну і збереження традицій

10.07.2014  Оксана

Користуємося послугами фірми не вперше, і завжди радіємо високій якості обслуговування та виготовлення меблів! У наш час ще зустрічаються недобросовісні майстри, але це не про "Естет меблі! Не лише точність, якість, креативність, а й неймовірна увага до побажань замовника! Родзинкою фірми є дизайнер Вєслав - це гуру від Бога: завжди порадить найкращий варіант з огляду на можливості замовника (квадратуру приміщення та платоспроможність). Але слова захвату хочеться адресувати і спеціалістам, які виготовляють, збирають та встановлюють меблі! Все чітко, нічого не забуто, і головне - точно у встановлені строки! Ми дуже вдячні за виконану роботу, і хай вам щастить!!!

18.03.2014  Катерина

Шафи-купе "Swarovski" www.crystal-s.com.ua

17.03.2014  Людмила

"Человеческие возможности не безграничны" -это можно сказать о сотрудниках этой фирмы. В очередной раз была поражена, увидев выставочный экземпляр кухни. Специалисты фирмы сделали шедевр, в котором в полной мере, воплотили мечты каждой хозяйки. И не стоит удручаться, по поводу своей малогабаритной кухни, мне очень понравился шкаф под стеклом (я сразу его назвала аквариумом)... А каждая, женщина найдет для себя ту изюминку, которая поможет ей превратить обыденную жизнь в настоящий праздник. И теперь самое главное, не ведитесь на дешёвенькие букетики на 8-е марта и разливные духи на День рождения, приучите своих мужей к красивым подаркам, пусть один раз в десятилетку, но чтобы подарок был не только красивый, но и полезный

Сторінка:  1  2  3  4

Додайте власний відгук